להזמנת אתר לחץ כאן

 

להזמנת אתר 

לחץ כאן

קידום ממומן

קידום ממומן נועד לכל אלו אשר רוצים לשדרג את פרסום העסק שלהם.

פרסום ממומן הינו שיטת פרסום באינטרנט אשר מאפשרת לכל אחד לרכוש מודעה שתופיע בעמוד הראשון במנוע החיפוש גוגל ובכך תסייע בקידום אתרו או עסקו. 


אז כיצד פועלת השיטה ועבור מי היא נועדה?

שיווק אינטרנטי מתאים לכל סוגי העסקים (בין אם מדובר בפרסום חנות בגדים או מורים פרטיים), אולם שיווק בשיטה זו מתאים בעיקר לאתרים בעלי תוכן דל, אשר לא יוצגו גבוה ברשימת תוצאות החיפוש של גוגל ללא התערבות, לאתרים בעלי נישה ספציפית ביותר אשר מילות חיפוש מועטות בלבד יובילו אליהם ולכל אלו אשר אינם מעוניינים בהמתנה עד לפרסום האתר בשיטה אורגנית- שיטת פרסום העובדת על שיפור האתר, כמות הכניסות אליו, דירוג הגולשים וכדומה ומתאימה בעיקר לאתרים עמוסים בתוכן וקלים לניווט.

 

פרסום המודעה

כל אחד יכול לפרסם מודעה בגוגל בשיטה זו באמצעות פתיחת משתמש Google Adwords והשלמת כלל תהליך פרסום המודעה המפורט שם הכולל כתיבת נוסח המודעה, הוספת קישורים לאתרים אליהם תוביל המודעה, קביעת ביטויי מפתח ושעות פרסום המודעה ועוד. בסיום התהליך, המודעה תפורסם באופן מידי, והמפרסם יאלץ לשלם עבורה רק במידה וגולשים יכנסו אליה.

 

יתרונות השיטה

קידום אתרים ממומן הינו בעל יתרונות רבים.

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בדרך זו הינו הפרסום המידי של המודעה, כך שאינם צריכים להשקיע זמן רב בקידום האתר, וכן ניתן להתאים פרסום זה לעונות השנה, חגים, ימים מיוחדים, שעות ספציפיות ביום ועוד, בכדי להבטיח כי קהל היעד שלכם יצפה בה.

יתרון נוסף הינו בחירת מילות המפתח אשר יובילו למודעה, שבשונה מהמתרחש בפרסום אורגני, בשיטה זו ניתן לבחור במילות חיפוש יצירתיות ביותר בכדי להרחיב את טווח החיפוש אשר יציג את המודעה.

כמו כן, ניתן לקשר את המודעה לאתר ללא קשר לתוכנו, כך שגם במידה ואתרכם דל, ניתן להגיע אליו באמצעות המודעה, דבר אשר לא יקרה בלעדיה.

 

קידום אתרים ממומן יכול לסייע לך למנף את העסק. אם אתה מעוניין בקידום העסק תוך השקעת זמן מינימאלית וקבלת תוצאות מרביות, פרסום ממומן נועד בשבילך.

בדרך זו תוכל להגיע לקהל לקוחות רחב באמצעות כלי נוח כמו האינטרנט ולהבטיח את הפרסום הטוב ביותר לאתרך או לעסק שלך.

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם