בניית אתרים לעסקים - הכרחי ?

כיום בעידן האינטרנט, כשיש צורך בחיפוש אינפורמציה מסויימת, מספיקים כמה קליקים אחדים על העכבר ונפתחים אל מול עינינו אלפי ספקים, נותני שירות, וחברות שונות ומגוונות מכל העולם ומכל התחומים. כיום רוב האוכלוסייה (אם לא כולם) מחפשים את השירותים שהם זקוקים להם באינטרנט. לכן, אם יש לך עסק- נוכחותו ברשת האינטרנטית הכרחית! בניית אתר לעסק קטן יכולה להוביל לעסק גדול ומצליח שנותן שירות לכל אדם בכל מקום ובכל שעה.

 

אז הבנו שכדאי לבנות אתר תדמית לעסק, שיציג אותך בכבוד. באיזה תהליך נעשה בנית האתר?

 

בנית אתר לעסקים קטנים 

אפיון האתר ומטרתו - אפיון האתר כולל את מבנהו, סוגי הדפדפנים בו, והתוכן עצמו. מטרת האתר היא התשובה לשאלה "מה אני רוצה להשיג"? בניית אתר תדמיתי יפה שימשוך לקוחות, בניית אתר מכירתי שבו יוכלו לרכוש את מוצריי וכו'.. את שלב זה כדאי לעשות בעזרתה של חברה לבניית אתרים מקצועית ובעלת ניסיון, כיוון שיש המון אפשרויות לבנית אתר.

 

עיצוב האתר - עיצוב מקצועי בעל פן ייחודי יכול לגרום לרושם ראשוני טוב מאוד ולמשוך לקוחות לאתר ולגרום להם אפילו לחזור אליו שוב, או להיפך, עיצוב לא מקצועי יכול לגרום לרושם ראשוני מוטעה ולהרחיק לקוחות. לכן, כאשר ניגשים לעיצוב של אתר, בוחנים את אופי החברה/העסק ונותנים לו עיצוב מעניין וייחודי. שנים של ניסיון בתחום יכול להיות יתרון גדול, ולכן כדאי לפנות לחברה גדולה לבניית אתרים או גרפיקאי מקצועי.

 

התאמת מערכת האתר- מערכת לניהול תוכן שדרכה יכול בעל האתר לשנות ולעדכן את האתר שלו בכל זמן היא מאוד חשובה. בנוסף, אופן התכנות של האתר חייב להיות תואם למטרתו. שכן, תכנות בצורה שגויה יכול לגרום לבעיות בתפעול האתר ועל האופן בו יוצג במנועי החיפוש.

 

עריכת תוכן- התוכן שיש באתר משפיע רבות על חווית הגולש. מלל מכוון מטרה, ברור ומעניין יכול לתת יתרון בתוצאות החיפוש ולגרום לגולש לא לעזוב את האתר. עריכת תוכן כוללת גם הוספת תמונות מתאימות למלל. חשוב שהתמונות יהיו ברזולוציה נכונה ובמיקום הנכון.

 

העלאת האתר - כדאי למקם את האתר במנועי חיפוש במקומות אידאליים כדי שיהיה חשוף לכמה שיותר גולשים. תחום זה נקרא קידום אתרים ושיווק באינטרנט. קידום אתרים הוא תחום גדול הדורש ידע רב, ולכן עוסקים בזה אנשים פרטיים שכבר המון שנים בתחום, כדי שיהיה קידום משמעותי, או חברה שמתמחה בקידום ובניית אתרים. אחת הפעולות הראשונות שעושים עדי לחשוף את האתר הוא רישום למנועי חיפוש ואינדקסים רבים ככל שניתן.

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם