שיווק ופרסום באינטרנט

גם אם בנית את אתר האינטרנט המרשים ביותר, עדיין אין די ביצירת תשתית ללא קידום מתמיד של האתר. כיצד תדאג לקידום האתר? במאמר הבא נפרט את האלמנטים החשובים להצלחה מתמשכת של אתר האינטרנט שלך.

קידום אתר אורגני במהירות – האם זה אפשרי?

לקוחות רבים מאבדים סבלנות, אמון או חשק כשהאתר לא מתקדם בקצב שהם היו מצפים שהוא יתקדם בו.
הלכה למעשה, כל מקדם כבר יודע כיום שיש להכין את הלקוח שלו מראש לעובדה לפיה קידום אורגני הוא לא מטה קסמים ויש להתאזר בסבלנות במשך הקידום.

קידום מותגים גדולים באינטרנט​

לא כמו מיתוג של כל עסק אחר, קידום אתרים עבור מותגים גדולים מבוסס על אסטרטגיות שונות לחלוטין ועל תפיסות עולם ייחודיות.
לפיכך, קידום אתר של מותג גדול בתחום מצריך למידה של עקרונות חדשים. השינוי המשמעותי ביותר בין קידום אתרים רגילים ובין קידום אתרים של חברות גדולות הוא הפוקוס.

קידום אתרים במנועי חיפוש באינטרנט

במאמר הבא נתאר עבורך צעדים בסיסיים וחיוניים אשר יאפשר לך לקדם אתר אינטרנט בפשטות.
כבר שנים רבות שגוגל שולטת היטב בכיפת הזהב של מנועי החיפוש האינטרנטיים בוא ללמוד איך להשתלב במנוע החיפוש הפופלארי בעולם.

למה חשוב לקבל ייעוץ בתחום קידום אתרים

עבור אלו שאינם מתמצאים בתחום או כאלה שנכוו בעבר, פנייה אל מקדם אתרים יכולה להיות מרתיעה מעט, יחד עם זאת עדיין חשוב למצוא מקום איכותי שילווה בהליך בניית האתר

פיתוח אתר אינטרנט

על מנת לוודא כי אתר האינטרנט שלך מצליח חשוב לוודא כי תהליך פיתוח האתר מתבצע כהלכה. בין האלמנטים המשמעותיים ביותר האחראיים על הצלחת האתר נמצא שלב הניטור והפיקוח, זהו שלב בקרת האיכות.

עתידו של קידום האתרים

קידום האתרים הוא תחום המתפתח ללא הרף ומה שהיה אתמול הדבר החם כבר הפך להיות הפאסה של היום. שימוש בווייז, הזמנת טיסות, get, airBNB ואחרים הם חלק מהשגרה היומיומית של כולנו

מבנה האתר

על מנת לבנות אתר מצליח ופופולארי בקרב הגולשים, אין די במציאת מילות מפתח מתאימות ועיצוב הולם לאתר או בחירת חברת אחסון מתאימה. חשוב מאוד גם לתכנן בקפידה את מבנה האתר טרם הקמתו

עוברים דירה – איך להעביר אתר באינטרנט

מקימים אתר חדש? בואו לקרוא כמה טיפים חשובים שחייבים לדעת כשמעבירים דומיין לאתר חדש. הכנסו עכשיו

מחקר שוק

מחקר שוק הוא בין הצעדים הראשונים בהם יש לנקוט טרם הקמת אתר האינטרנט שלך. מחקר שוק יאפשר לך להכיר בצורה מעמיקה יותר את הצרכים של השוק שלך ובכך תוכל לענות על צרכים אלו ולהגדיל את מערך הלקוחות.

...
...

קידום מותגים גדולים באינטרנט

הצלחת לסגור עסקה עם מותג ענק וההתרגשות גדולה.

 

אין ספק כי מותג גדול יכול לקדם אותך ואתה תוכל לקדם אותו.

למרות שנראה כי מותגים גדולים מתקיימים יפה מאד בזכות עצמם, גם החברות הגדולות ביותר במשק צריכות שירותים של ייצוג במדיה.

 

 יחד עם זאת, שלא כמו מיתוג של כל עסק אחר, קידום אתרים עבור מותגים גדולים מבוסס על אסטרטגיות שונות לחלוטין ועל תפיסות עולם ייחודיות. 

 

לפיכך, קידום אתר של מותג גדול בתחום מצריך למידה של עקרונות חדשים. השינוי המשמעותי ביותר בין קידום אתרים רגילים ובין קידום אתרים של חברות גדולות הוא הפוקוס.

 

עקרונות הקידום של מותג גדול באינטרנט

קידום אתרים עבור מותג גדול דומה לכל קידום אחר בהתייחס לאופטימיזציה הנדרשת באתר ולקידומו ברשת.

 

יתרה מכך, ברוב המקרים אתרים גדולים כבר מועשרים במספר עצום של קישורים נכנסים, בשל גודלם של אתרים אלו.

 

מסיבה זו אתרי תוכן של חברות גדולות במיוחד זקוקים בעיקר לעבודה של אופטימיזציה איכותית. העבודה באתרים אלו תתמקד  בSEO  או בעבודה בתוך האתר עצמו.

 

מה בכל זאת נדרש כאשר מקדמים אתר של חברה גדולה? ראשית, חשוב לעבור ולבחון את ביצועי האתר מהיסוד: האם התיאור מבוצע כפי שצריך והאם הוא קיים בכלל? האם הקישורים הנכנסים הם קישורים התומכים בקידום האתר? האם מבנה האתר מתאים לקידומו? האם התוכן באתר ערוך וכתוב ברמה גבוהה ובניסוחים איכותיים?

 

פיקוח ובקרה

 

בארגונים גדולים כמו בארגונים גדולים, אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא הפיקוח והבקרה.

 

פיקוח ובקרה על תפקוד האתר הינם גורמים הנדרשים מאתרים שבהם נעשתה עבודה מרובה במשך שנים ולא תמיד התבצע תהליך אחיד של QA  בשל תחלופה גבוהה של מנהלי אתר ועוד.

 

מסיבה זו, גם החברות הגדולות ביותר בתחום זקוקות לקידום איכותי המבוסס על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום, שיודעים את העבודה שלהם בצורה טובה.

 

כך למשל, ביקור בכל אתר אינטרנט גדול, אפילו ברגע זה, יחשוף בפניכם את מגוון הצעדים שניתן לבצע על מנת לשפר את ביצועי האתר וכדי ליישם אופטימיזציה ברמה גבוהה.

 

לא משנה אם מדובר בחברת ענק, גם החברות הגדולות ביותר יכולות להפתיע ואתרי האינטרנט שלהן יכולים לשפר את הביצועים בצורה משמעותית כך שהם יהפכו להיות הרבה יותר ידידותיים למשתמש.

 

קידום אתר של חברות גדולות מצריך השקעה מרובה בשיפור התגיות, אופטימיזציה של הטקסט, יצירת אפיקי נגישות גבוהים יותר והפיכת האתר לידידותי הרבה יותר.

 

 

בדיקת תעבורה וקישורים

 

גורם נוסף שחשוב לבצע כאשר מקדמים אתר אינטרנט של חברה גדולה מחקר כולל המנתח את כל הקישורים הנכנסים לאתר ואלו היוצאים ממנו.

 

בדיקה מסיבית ומעמיקה של הקישורים הנכנסים לאתר יכולה לשפר פלאים את התוצאות שאתר זה מניב, וזאת ללא השקעה של עבודה מרובה אלא פשוט על ידי בקרה נכונה של התשתיות שהונחו בעבר.

 

בדיקה זו כוללת ניטור ובדיקה של איכות הקישורים, אנקורי מקשרים, מקורות ועוד.

 

שיפור יחס ההמרה

פעולות נוספות וחשובות אותן יש לבצע באתר כוללות את שיפור ההמרות.

 

  לשם כך ניתן להשתמש ב pop-ups לצורך שיפור יחס ההמרה: ווטסאפ, פייסבוק צ'ט וחברות אחרות מאפשרות הטמעה של קישורים לתוך האתר שלך, דבר אשר ביכולתו לשפר משמעותית את יחסי ההמרה.

 

שיפור יחסי ההמרה של האתר, שיפור מהירות התפקוד שלו, הנגשה מקסימלית של דפי האתר השונים והשקעה בשירות לקוחות נוח יותר – כל אלו יכולים להביא את האתרים שלך להיות איכותיים הרבה יותר מהרמה שבה התאפיינו עד היום.

 

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם