בניית אתר בטמפלט או בעיצוב אישי?​

העסק שלכם דורש בניית אתר אינטרנט כדי להתפתח ולהרחיב את כמות הלקוחות. עולה שאלה מאוד משמעותית- איך כדאי לבנות את האתר? האם בניית אתר לעסק לפי תבנית קבועה (טמפלט) החוסכת בעלויות היא טובה? או בניית אתר "מאפס", שהיא בניה יקרה יותר, ללא תבניות קבועות ועיצוב אישי היא עדיפה ומתאימה לעסק שלך?

 

בעלי עסקים ואנשי מקצוע פרטיים שנמצאים בצעדיהם הראשונים בשיווק ובניית נוכחות ברשת האינטרנטית מרגישים אבודים מפני שיש הרבה מבחר של חברות לבניית אתרים.

 

על פניו, בניית אתר חדש באמצעות אתרי תבנית (טמפלט) היא פשוטה יחסית ומהירה. ההצעה אמנם מפתה, אך חשוב גם לדעת את החסרונות של בניית אתר בטמפלט.

ראשית, האתר מבוסס על תבנית מסוימת: קוד, עיצוב ותכנות שדומים מאוד במספר עצום של אתרים. עיצוב אחיד ולא מרשים. עסקים שונים צריכים עיצוב שונה וייחודי לכל אחד, לדוגמא: ליצנית, חברת מזון ופסיכולוגית צריכים אתרי אינטרנט בעיצוב שונה לחלוטין. אך אם שלושתם יבחרו לפתוח אתרי תבנית, הם יקבלו אתרים בעיצוב זהה כמעט לחלוטין.

שנית, בנית אתרי תבנית הם זולים במיוחד, כי הם מאוחסנים על שרת אינטרנטי אחד. כמובן שהשרת מאוד עמוס ויכול לגרום לאיטיות וקריסה של האתר.

 

כיום, בעומס האתרים השונים שקיימים ברשת, יש צורך באתר מרשים שימשוך את הגולש להישאר בו. לכן יש אפשרות של בניית אתר אישי ללא תבנית קבועה מראש. בניית אתר כזה דורש הוצאה כספית גדולה יותר, אך מציע אתר איכותי וטוב יותר. אתר אישי יאפשר לכם לבנות ממשק משתמש שמותאם לקהל היעד שלכם ויציג את כל המידע שלכם בצורה הנוחה והשימושית ביותר. התוכן יוצג בצורה ברורה לגולשים וישרת את מטרות העסק כמו שצריך.

מבחינת גמישות, במידה ותהיו מעוניינים לעדכן מידע חדש באתר, להוסיף אופציות חדשות כמו רכישת מוצרים או אופציה של "הגעה עד בית העסק" - אתר אישי יספק את הצרכים שלכם בצורה מושלמת.

יתרון חשוב מאוד הוא היחס האישי. לעיתים קרובות רוב החברות שמציעות אתר בעיצוב אישי מוצעות דרך חברה מסודרת שניתן לפנות אליה בצורה נוחה וישירה בכל רגע נתון. לדוגמא, אם משהו משתבש באתר יש לך כתובת למי לפנות.

 

לאחר שסרקנו את היתרונות של אתר תבנית מול היתרונות של אתר בעיצוב אישי, ניתן לסכם ולומר כי היתרון היחיד של אתר התבנית הוא המחיר הנמוך. אם התקציב לא מאפשר בניית אתר לעסק בעיצוב אישי, כדאי להתחיל לפתוח אתר תבנית, לצבור וותק בגוגל ולקבל נוכחות כלשהי באינטרנט. כשתתפתחו, תחסכו כסף ותבינו את חשיבותו של אתר אישי.

 

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם