קידום עסקים קטנים

אנו עומדים מאחורי הצלחתם של האתרים המובילים בשוק הישראלי מחברות ממשלתיות כמו דואר ישראל דרך תאגידים כמו שיכון בינוי, ישראכרט ועד למאות עסקים בינוניים וקטנים כמו JDate, מגשימים נכסים ועוד רבים וטובים.

 

לאחר עשור של הבנה מעמיקה וניסיון עשיר בקידום, שיווק וניהול מערכות באינטרנט אנו יודעים להתאים ללקוחותינו את החבילה הנכונה עבורם. אחל מבניה וקידום האתר דרך ניהול קמפיין ממומן ב google ו- facebookועד לפרסום באתרי חדשות מובילים כמו Ynet ו- Mako.

 

על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על קידום עסק קטן? הצלחה של עסק, בוודאי כאשר אנחנו מדברים על העולם התחרותי והמידי של רשת האינטרנט, נמדדת במידה רבה בהשקעה שלו בשיווק ובפרסום. כעת, חשוב מאוד להטמיע ולהבין כי שיווק של עסקים קטנים הוא שונה במהותו משיווק ופרסום של עסקים גדולים בעלי תקציב נרחב, אך הדבר לא סותר את רמת התכנון והביצוע הגבוהה אליה צריך להגיע עבור כל עסק ועסק. עסק קטן לא יכול להשקיע בפרסום טלוויזיוני או בשלטי חוצות- אבל הוא בהחלט יכול, גם בתקציב צנוע למדי, לקדם את עצמו בצורה איכותית ביותר במנועי חיפוש, בדגש על גוגל. עסק שמקודם בצורה נכונה הוא עסק בעל טראפיק רב באתר האינטרנט שלו, שמושך יותר ויותר לקוחות ומגיע לתוצאות גבוהות בחיפוש בגוגל, ומצליח לשגשג גם בסביבה תחרותית עבור עסק קטן. כעת, נבין כיצד עושים זאת נכון.

 

קידום בגוגל – מדוע זה כל כך כדאי וכיצד תעשו זאת בצורה הנכונה ביותר?

לא פחות מתשעים אחוזים מכלל החיפושים ברשת האינטרנט מגיעים דרך גוגל- בין אם במחשבים ובין אם בטלפונים חכמים. בנוסף, 75 אחוזים מהאנשים נכנסים רק לתוצאה הראשונה שהם מוצאים בחיפוש שלהם בגוגל, מה שמעיד עוד יותר על כמה חשוב לקדם את העסק הקטן בצורה נכונה ומדויקת בגוגל. כיצד עושים זאת בצורה נכונה? בשילוב בין קידום ממומן באמצעות קמפיין באדוורדס לבין קידום אורגני וארוך טווח שיעלה את הטראפיק באתר הדרגתית עד הגעה למקסימום הצלחה בגוגל. הקידום הממומן נותן תוצאות מידיות ואיכותיות יותר לטווח הקצר, ובטווח הארוך הוא תורם כמובן גם למסגרת הקידום האורגנית – שהיא זו שעליה נרצה להסתמך לאורך זמן.
דרך חברה המתמחה בקידום באינטרנט של עסקים קטנים, תגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר
אם הבנתם שהגיע הזמן לקדם את העסק הקטן שלכם בגוגל, אתם צריכים לעשות זאת בצורה המתוכננת והמקצועית ביותר, עם מיקוד נכון של ביטויי חיפוש ועם שילוב איכותי בין קמפיין ממומן לקידום אורגני. את זה תעשו בצורה המדויקת והנכונה ביותר עבור אתר האינטרנט המושקע והאיכותי שלכם, עם חברה המתמחה בתחום קידום האתרים שתספק לכם ליווי אישי ואיכותי בעל תוצאות ניכרות ואיכותיות עבור העסק שלכם.

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם