להזמנת אתר לחץ כאן

 

להזמנת אתר 

לחץ כאן

בניית אתרים רספונסיביית

מהו אתר רספונסיבי?

אתר המותאם לכל סוגי המסכים- מחשב נייח, מחשב נייד, טאבלט, מכשירי אייפון ואנדרואיד.

 

מדוע יש חשיבות לבניית אתרים רספונסיבים?

בשונה מבעבר, כיום יותר ויותר משתמשים גולשים באתרי אינטרנט באמצעות מכשירים סלולארים חדשניים וטאבלטים מתקדמים העומדים לרשותם. ההתקדמות הזו של הטכנולוגיה מצריכה התאמה של כל אתר אינטרנט למכשירים הטכנולוגיים החדשים הללו- כדי שגולשים ימשיכו לגלוש בנוחות כאילו מולם עומד מחשב שולחני. בתחילה הפתרון המקובל היה הקמת מספר אתרים אשר כל אחד מהם מתאים לסוג מכשיר מסוים, מה שהביא לתחזוקה של מספר אתרים ושימוש במספר כתובות עבור אותו האתר,

או לחלופין בניית אפליקציה בנוסף לאתר האינטרנט מה שדרש השקעה כספית גדולה נוספת לבעלי העסקים.

מסיבה זו, משתמשים כיום בעיצוב ובנית אתרים רספונסיביים. באמצעות בניית אתר רספונסיבי, יכול בעל האתר להכין מראש אתר אחד בלבד, אשר יכול להתאים את עצמו באמצעות טכנולוגיית CSS3 לכל מכשיר ממנו המשתמש גולש.

 

עיצוב רספונסיבי נקרא גם עיצוב תגובה. מאיפה הגיע השם עיצוב תגובה? העיצוב של האתר הבא שלכם מגיב בשינוי בדיוק לפי המכשיר שבו הוא מוצג (סלולארי, טאבלט, מחשב נייד וכמובן מחשב נייח) ובהתאמה מדויקת למסך שהגולש משתמש בו.

 

 

מהי טכנולוגיית CSS3 ואיך היא עובדת?

באמצעות הטכנולוגיה הזו, הדפדפן (אתר האינטרנט) מזהה מאיזה מכשיר נכנס הגולש לאתר, ומתאים את הגודל והרזולוציה של האתר למכשיר המשתמש באופן אוטומטי. עיצוב האתר משתנה בזמן אמת לפי סוג המכשיר בצורה פרופורציונלית ואופטימלית.

בניית אתר רספונסיבי תורם רבות לחווית הגלישה של המשתמש. גולש שנכנס מהסמארטפון לאתר והוא אינו נפתח בהתאמה, תוך 10-12 שניות בממוצע עוזב את האתר.

 

בימינו, כאשר שלכל אחד יש טלפון חכם וטאבלט, הלקוח יכול להיכנס לאתר לא רק מהמחשב שלו. חשוב מאוד להבין את העובדה הזו, ולדאוג שחווית המשתמש תישאר נעימה, לא משנה מאיזו פלטפורמה הוא נכנס לאתר. חשוב לשמור על יחסי גדלים נכונים בין האלמנטים באתר, על קריאות הטקסט וכמובן על הנוחות והסדר.

על מנת שהאתר יתאים עצמו לגדלי המסך השונים, ישתנו ממסך למסך גדלי האלמנטים, סוג התפריט ועוד.

 

מכיוון שאנו מבינים שאתר המותאם רק למחשב אינו רלוונטי יותר בעולם החדש, כל אתר שאנו מקימים נעשה באופן רספונסיבי, וכולל את הפונקציות המתאימות לכל פלטפורמה. לדוגמה: באתר המותאם לאייפון ולאנדרואיד ניתן להוסיף קישור לוויז, לחצן חיוג מהיר ועוד.

 

שיווק ופרסום באינטרנט

גם אם בנית את אתר האינטרנט המרשים ביותר, עדיין אין די ביצירת תשתית ללא קידום מתמיד של האתר. כיצד תדאג לקידום האתר? במאמר הבא נפרט את האלמנטים החשובים להצלחה מתמשכת של אתר האינטרנט שלך.

קידום אתר אורגני במהירות – האם זה אפשרי?

לקוחות רבים מאבדים סבלנות, אמון או חשק כשהאתר לא מתקדם בקצב שהם היו מצפים שהוא יתקדם בו.
הלכה למעשה, כל מקדם כבר יודע כיום שיש להכין את הלקוח שלו מראש לעובדה לפיה קידום אורגני הוא לא מטה קסמים ויש להתאזר בסבלנות במשך הקידום.

קידום מותגים גדולים באינטרנט​

לא כמו מיתוג של כל עסק אחר, קידום אתרים עבור מותגים גדולים מבוסס על אסטרטגיות שונות לחלוטין ועל תפיסות עולם ייחודיות.
לפיכך, קידום אתר של מותג גדול בתחום מצריך למידה של עקרונות חדשים. השינוי המשמעותי ביותר בין קידום אתרים רגילים ובין קידום אתרים של חברות גדולות הוא הפוקוס.

קידום אתרים במנועי חיפוש באינטרנט

במאמר הבא נתאר עבורך צעדים בסיסיים וחיוניים אשר יאפשר לך לקדם אתר אינטרנט בפשטות.
כבר שנים רבות שגוגל שולטת היטב בכיפת הזהב של מנועי החיפוש האינטרנטיים בוא ללמוד איך להשתלב במנוע החיפוש הפופלארי בעולם.

למה חשוב לקבל ייעוץ בתחום קידום אתרים

עבור אלו שאינם מתמצאים בתחום או כאלה שנכוו בעבר, פנייה אל מקדם אתרים יכולה להיות מרתיעה מעט, יחד עם זאת עדיין חשוב למצוא מקום איכותי שילווה בהליך בניית האתר

...
...

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם