להזמנת אתר לחץ כאן

 

להזמנת אתר 

לחץ כאן

37.2%

עליה בעסקאות מקוונות

56.48%

עליה בהכנסות

148%

עליה בתנועה אורגנית

46%

עליה בתנועה בנייד

אנו בקודנט נעשה את מירב המאמצים על מנת להשיג דירוג גבוה לאתרך בתוצאות החיפוש בגוגל, תוך יצירת פרופילים חברתיים במספר פלטפורמות פופולריות כגון גוגל פלוס, פייסבוק ולינקדין. בנוסף לכך, נדאג שהעסק שלך יופיע בחיפושים מבוססי מיקום- לא רק במחשבים שולחניים, אלא גם על מכשירים ניידים וטאבלטים.

אנו משתמשים באסטרטגיות שיווק המאפשרות לך לבנות בסיס לקוחות חזק לעסק שלך ובכך לגדול באופן אורגני.

לאחר מאות ניתוחי אנליטיקס לאתרים עם מיליוני חשיפות בחודש, אנו מבינים טוב יותר את התנהגות הגולשים. אנו נבצע אופטימיזציה מדויקת יותר מה שיוביל להעלאת האתר ושיפור משמעותי בתוצאות החיפוש.

 

האתר שלכם בנוי היטב, מעניין ושיווקי- אבל אתם צריכים שכמה שיותר אנשים יגיעו אליו. ההשקעה באתר אינטרנט איכותי היא השקעה שכל עסק מודרני מבין כי עליו לבצע, ומרבית העסקים משקיעים בכך לא מעט.

 

אתם מקדישים לא מעט משאבים ולא מעט מרץ ויצירתיות ביצירת אתר האינטרנט האיכותי ביותר שתוכלו ליצור, עם תוכן מעניין ורלוונטי עבור הלקוחות שלכם, עם עיצוב מתקדם ועדכני, ולעתים גם עם חנות אינטרנטית מושקעת.

עם זאת, אתר אינטרנט שבנוי בצורה האיכותית ביותר אך לא מקודם בצורה טובה במנועי חיפוש, הוא בדיוק כאותו עץ שנופל ביער בלי שאיש שומע או רואה זאת. האם אתר האינטרנט שאינו מקודם אכן קיים? האם הוא רלוונטי? התשובה לכך היא לא, ולכן כל אתר אינטרנט, איכותי ככל שיהיה, קטן או גדול, חייב מסגרת איכותית בהתאם של קידום אתרים אורגני.

 

מהו בדיוק קידום אתרים אורגני, וכיצד עובד התהליך הארוך והאיכותי הזה?

 

קידום אתרים אורגני לעסקים הוא תהליך שונה מהקידום הממומן בו משלמים למנועי החיפוש, ומי שמבצע אותו למעשה הוא חברה המתמחה בכך. זהו תהליך שנפרש לרוב על פני כמה חודשים עד הגעה לתוצאה הסופית, כאשר תוצאה זו היא הגעה למקום ראשון בחיפוש האורגני של מנועי החיפוש, כאשר מחפשים ערכים רלוונטיים ושירותים מתאימים לאתר שלכם. במסגרת תהליך זה, מנותחים הביטויים השונים שרלוונטיים אליכם ושאנשים מחפשים בגוגל, וביטויים אלה מוכנסים בצורה אורגנית לאתר שלכם על מנת לגרות את אלגוריתם החיפוש. בנוסף, נוצרת מעטפת של קישורים ואזכורים לעסק ולאתר שלכם, על מנת להגביר בצורה איכותית את הטראפיק בו- ולהעלות עוד יותר את המיקום שלכם באלגוריתם החיפוש. כך, תוך כמה חודשים, תוכלו למצוא את עצמכם ראשונים במנועי החיפוש.

 

קידום אתרים אורגני ואיכותי שמתבצע לאורך זמן מבטיח תוצאות איכותיות ביותר עבור כל עסקכאמור, קידום אתרים אורגני הוא תהליך הדרגתי וארוך טווח, אך כאשר הוא מבוצע בצורה נכונה ואיכותית זהו התהליך האיכותי ביותר בשיווק אינטרנטי כיום. התוצאות האיכותיות של הקידום האורגני מוכיחות עצמן כרלוונטיות לכל עסק בכל גודל, וכל שנדרש הוא למצוא את המקצוענים הנכונים עבורכם בתחום קידום האתרים האורגני.

 

קידום אורגני - קידום אתרים | קידום אתר​

שלח

*

פרטיך התקבלו בהצלחה!

*

*

דברו איתנו

לקבלת ייעוץ השאירו פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם